Calendari Grup C

GRUP C – PRIMERA VOLTA
 
GRUP C – SEGONA VOLTA
1ª Jornada 2-3 Octubre 12ª Jornada 29-30 Gener
Solsona Palou Palou Solsona
Sió
d’Agramunt
Cabanabona Cabanabona Sió d’Agramunt
CEPS
(Plans de Sió)
Vergós B Vergós B CEPS (Plans de Sió)
Ponts Cervera Cervera Ponts
Tordera Nayox Seat Tàrrega Nayox Seat Tàrrega Tordera
DESCANSA Gàrzola DESCANSA Gàrzola
2ª Jornada 9-10 Octubre 13ª Jornada 5-6 Febrer
Palou Tordera Tordera Palou
Cabanabona Solsona Solsona Cabanabona
Vergós B Sió d’Agramunt Sió d’Agramunt Vergós B
Cervera Gàrzola Gàrzola Cervera
Nayox
Seat Tàrrega
Ponts Ponts Nayox Seat Tàrrega
DESCANSA CEPS (Plans de Sió) DESCANSA CEPS (Plans de Sió)
3ª Jornada 15-16 Octubre 14ª Jornada 12-13 Febrer
Palou Cabanabona Cabanabona Palou
Solsona Vergós B Vergós B Solsona
CEPS
(Plans de Sió)
Cervera Cervera CEPS (Plans de Sió)
Gàrzola Nayox Seat Tàrrega Nayox Seat Tàrrega Gàrzola
Tordera Ponts Ponts Tordera
DESCANSA Sió d’Agramunt DESCANSA Sió d’Agramunt
4ª Jornada 22-23 Octubre 15ª Jornada 19-20 Febrer
Cabanabona Tordera Tordera Cabanabona
Vergós B Palou Palou Vergós B
Cervera Sió d’Agramunt Sió d’Agramunt Cervera
Nayox
Seat Tàrrega
CEPS (Plans de Sió) CEPS (Plans de Sió) Nayox Seat Tàrrega
Ponts Gàrzola Gàrzola Ponts
DESCANSA Solsona DESCANSA Solsona
5ª Jornada 30-31 Octubre 16ª Jornada 5-6 Març
Cabanabona Vergós B Vergós B Cabanabona
Solsona Cervera Cervera Solsona
Sió
d’Agramunt
Nayox Seat Tàrrega Nayox Seat Tàrrega Sió d’Agramunt
CEPS
(Plans de Sió)
Ponts Ponts CEPS (Plans de Sió)
Tordera Gàrzola Gàrzola Tordera
DESCANSA Palou DESCANSA Palou
6ª Jornada 6-7 Novembre 17ª Jornada 12-13 Març
Vergós B Tordera Tordera Vergós B
Cervera Palou Palou Cervera
Nayox
Seat Tàrrega
Solsona Solsona Nayox Seat Tàrrega
Ponts Sió d’Agramunt Sió d’Agramunt Ponts
Gàrzola CEPS (Plans de Sió) CEPS (Plans de Sió) Gàrzola
DESCANSA Cabanabona DESCANSA Cabanabona
7ª Jornada 13-14 Novembre 18ª Jornada 19-20 Març
Cabanabona Cervera Cervera Cabanabona
Palou Nayox Seat Tàrrega Nayox Seat Tàrrega Palou
Solsona Ponts Ponts Solsona
Sió
d’Agramunt
Gàrzola Gàrzola Sió d’Agramunt
Tordera CEPS (Plans de Sió) CEPS (Plans de Sió) Tordera
DESCANSA Vergós B DESCANSA Vergós B
8ª Jornada 20-21 Novembre 19ª Jornada 26-27 Març
Cervera Vergós B Vergós B Cervera
Nayox
Seat Tàrrega
Cabanabona Cabanabona Nayox Seat Tàrrega
Ponts Palou Palou Ponts
Gàrzola Solsona Solsona Gàrzola
CEPS
(Plans de Sió)
Sió d’Agramunt Sió d’Agramunt CEPS (Plans de Sió)
DESCANSA Tordera DESCANSA Tordera
9ª Jornada 27-28 Novembre 20ª Jornada 2-3 Abril
Vergós B Nayox Seat Tàrrega Nayox Seat Tàrrega Vergós B
Cabanabona Ponts Ponts Cabanabona
Palou Gàrzola Gàrzola Palou
Solsona CEPS (Plans de Sió) CEPS (Plans de Sió) Solsona
Tordera Sió d’Agramunt Sió d’Agramunt Tordera
DESCANSA Cervera DESCANSA Cervera
10ª Jornada 11-12 Desembre 21ª Jornada 9-10 Abril
Cervera Tordera Tordera Cervera
Ponts Vergós B Vergós B Ponts
Gàrzola Cabanabona Cabanabona Gàrzola
CEPS
(Plans de Sió)
Palou Palou CEPS (Plans de Sió)
Sió
d’Agramunt
Solsona Solsona Sió d’Agramunt
DESCANSA Nayox Seat Tàrrega DESCANSA Nayox Seat Tàrrega
11ª Jornada 18-19 Desembre 22ª Jornada 23-24 Abril
Cervera Nayox Seat Tàrrega Nayox Seat Tàrrega Cervera
Vergós B Gàrzola Gàrzola Vergós B
Cabanabona CEPS (Plans de Sió) CEPS (Plans de Sió) Cabanabona
Palou Sió d’Agramunt Sió d’Agramunt Palou
Tordera Solsona Solsona Tordera
DESCANSA Ponts DESCANSA Ponts

Associació de Bitlles Catalanes Terra Ferma de Lleida (BdeLL)