Calendari Grup B

GRUP B   –   PRIMERA VOLTA
GRUP B   –   SEGONA VOLTA
1ªJornada 7-8 Octubre 14ª Jornada 3-4 Febrer
CEPS Palou Palou CEPS
Malgrat Solsona Solsona Malgrat
Gàrzola Ponts Ponts Gàrzola
Cervera Tordera Tordera Cervera
Sio D’Agramunt Vergós Vergós Sio D’Agramunt
N. Seat Tàrrega Castellnou B Castellnou B N. Seat Tàrrega
Descans Cabanabona Descans Cabanabona
2ª Jornada 14-15 Octubre 15ª Jornada 10-11 Febrer
Palou N. Seat Tàrrega N.Seat Tàrrega Palou
Cabanabona CEPS CEPS Cabanabona
Ponts Malgrat Malgrat Ponts
Tordera Gàrzola Gàrzola Tordera
Vergós Cervera Cervera Vergós
Castellnou B Sio D’Agramunt Sio D’Agramunt Castellnou B
Descans Solsona Descans Solsona
3ª Jornada 21-22 Octubre 16ª Jornada 17-18 Febrer
Palou Cabanabona Cabanabona Palou
CEPS Solsona Solsona CEPS
Malgrat Tordera Tordera Malgrat
Gàrzola Vergós Vergós Gàrzola
Cervera Castellnou B Castellnou B Cervera
N. Seat Tàrrega Sio D’Agramunt Sio D’Agramunt N. Seat Tàrrega
Descans Ponts Descans Ponts
4ª Jornada 28-29 Octubre 17ªJornada 24-25 Febrer
Cabanabona N. Seat Tàrrega N. Seat Tàrrega Cabanabona
Solsona Palou Palou Solsona
Ponts CEPS CEPS Ponts
Vergós Malgrat Malgrat Vergós
Castellnou B Gàrzola Gàrzola Castellnou B
Sio D’Agramunt Cervera Cervera Sio D’Agramunt
Descans Tordera Descans Tordera
5ª Jornada 4-5 Novembre 18ª Jornada 3-4 Març
Cabanabona Solsona Solsona Cabanabona
Palou Ponts Ponts Palou
CEPS Tordera Tordera CEPS
Malgrat Castellnou B Castellnou B Malgrat
Gàrzola Sio D’Agramunt Sio D’Agramunt Gàrzola
N. Seat Tàrrega Cervera Cervera N. Seat Tàrrega
Descans Vergós Descans Vergós
6ª Jornada 11-12 Novembre 19ª Jornada 10-11 Març
Solsona N. Seat Tàrrega N. Seat Tàrrega Solsona
Ponts Cabanabona Cabanabona Ponts
Tordera Palou Palou Tordera
Vergós CEPS CEPS Vergós
Sio D’Agramunt Malgrat Malgrat Sio D’Agramunt
Cervera Gàrzola Gàrzola Cervera
Descans Castellnou B Descans Castellnou B
7ª Jornada 18-19 Novembre 20ª Jornada 17-18 Març
Solsona Ponts Ponts Solsona
Cabanabona Tordera Tordera Cabanabona
Palou Vergós Vergós Palou
CEPS Castellnou B Castellnou B CEPS
Malgrat Cervera Cervera Malgrat
N. Seat Tàrrega Gàrzola Gàrzola N. Seat Tàrrega
Descans Sio D’Agramunt Descans Sio D’Agramunt
8ª Jornada 25-26 Novembre 21ª Jornada 24-25 Març
Ponts N. Seat Tàrrega N. Seat Tàrrega Ponts
Tordera Solsona Solsona Tordera
Vergós Cabanabona Cabanabona Vergós
Castellnou B Palou Palou Castellnou B
Sio D’Agramunt CEPS CEPS Sio D’Agramunt
Gàrzola Malgrat Malgrat Gàrzola
Descans Cervera Descans Cervera
9ª Jornada 2-3 Desembre 22ª Jornada 7-8 Abril
Ponts Tordera Tordera Ponts
Solsona Vergós Vergós Solsona
Cabanabona Castellnou B Castellnou B Cabanabona
Palou Sio D’Agramunt Sio D’Agramunt Palou
CEPS Cervera Cervera CEPS
N. Seat Tàrrega Malgrat Malgrat n. Seat Tàrrega
Descans Gárzola Descans Gárzola
10ª Jornada 16-17 Desembre 23ª Jornada 14-15 Abril
Tordera N. Seat Tàrrega N. Seat Tàrrega Tordera
Vergós Ponts Ponts Vergós
Castellnou B Solsona Solsona Castellnou B
Sio D’Agramunt Cabanabona Cabanabona Sio D’Agramunt
Cervera Palou Palou Cervera
Gàrzola CEPS CEPS Gàrzola
Descans Malgrat Descans Malgrat
11ª Jornada 13-14 Gener 24ª Jornada 21-22 Abril
Tordera Vergós Vergós Tordera
Ponts Castellnou B Castellnou B Ponts
Solsona Sio D’Agramunt Sio D’Agramunt Solsona
Cabanabona Cervera Cervera Cabanabona
Palou Gàrzola Gàrzola Palou
CEPS Malgrat Malgrat CEPS
Descans N. Seat Tàrrega Descans N. Seat Tàrrega
12ª Jornada 20-21 Gener 25ª Jornada 28-29 Abril
Vergós N. Seat Tàrrega N. Seat Tàrrega Vergós
Castellnou B Tordera Tordera Castellnou B
Sio D’Agramunt Ponts Ponts Sio D’Agramunt
Cervera Solsona Solsona Cervera
Gàrzola Cabanabona Cabanabona Gàrzola
Malgrat Palou Palou Malgrat
Descans CEPS Descans CEPS
13ª Jornada 27-28 Gener 26ª Jornada 12-13 Maig
Vergós Castellnou B Castellnou B Vergós
Tordera Sio D’Agramunt Sio D’Agramunt Tordera
Ponts Cervera Cervera Ponts
Solsona Gàrzola Gàrzola Solsona
Cabanabona Malgrat Malgrat Cabanabona
N. Seat Tàrrega CEPS CEPS N. Seat Tàrrega
Descans Palou Descans Palou

Associació de Bitlles Catalanes Terra Ferma de Lleida (BdeLL)