Calendari Grup B

GRUP B – PRIMERA VOLTA
 
GRUP B – SEGONA VOLTA
1ª Jornada 2-3 Octubre 12ª Jornada 29-30 Gener
Os de Balaguer Bellavista (Miralcamp) Bellavista (Miralcamp) Os de Balaguer
Los del Huerto (Cervera) Vallverd d’Urgell Vallverd d’Urgell Los del Huerto (Cervera)
Vergós A Sant Blai (Castellnou S.) Sant Blai (Castellnou S.) Vergós A
Anglesola S. Sebastià Castellserà S. Sebastià Castellserà Anglesola
Taller C. Farré
Tàrrega
Malgrat de Segarra Malgrat de Segarra Taller C. Farré Tàrrega
DESCANSA La Fuliola i Boldú DESCANSA La Fuliola i Boldú
2ª Jornada 9-10 Octubre 13ª Jornada 5-6 Febrer
Bellavista (Miralcamp) Taller C. Farré Tàrrega Taller C. Farré Tàrrega Bellavista (Miralcamp)
Vallverd d’Urgell Os de Balaguer Os de Balaguer Vallverd d’Urgell
Sant Blai (Castellnou S.) Los del Huerto (Cervera) Los del Huerto (Cervera) Sant Blai (Castellnou S.)
S. Sebastià Castellserà Vergós A Vergós A S. Sebastià Castellserà
La Fuliola i Boldú Anglesola Anglesola La Fuliola i Boldú
DESCANSA Malgrat de Segarra DESCANSA Malgrat de Segarra
3ª Jornada 15-16 Octubre 14ª Jornada 12-13 Febrer
Bellavista (Miralcamp) Vallverd d’Urgell Vallverd d’Urgell Bellavista (Miralcamp)
Os de Balaguer Sant Blai (Castellnou S.) Sant Blai (Castellnou S.) Os de Balaguer
Los del Huerto (Cervera) S. Sebastià Castellserà S. Sebastià Castellserà Los del Huerto (Cervera)
Vergós A La Fuliola i Boldú La Fuliola i Boldú Vergós A
Anglesola Malgrat de Segarra Malgrat de Segarra Anglesola
DESCANSA Taller C. Farré Tàrrega DESCANSA Taller C. Farré Tàrrega
4ª Jornada 22-23 Octubre 15ª Jornada 19-20 Febrer
Vallverd d’Urgell Taller C. Farré Tàrrega Taller C. Farré Tàrrega Vallverd d’Urgell
Sant Blai (Castellnou S.) Bellavista (Miralcamp) Bellavista (Miralcamp) Sant Blai (Castellnou S.)
S. Sebastià Castellserà Os de Balaguer Os de Balaguer S. Sebastià Castellserà
La Fuliola i Boldú Los del Huerto (Cervera) Los del Huerto (Cervera) La Fuliola i Boldú
Malgrat de Segarra Vergós A Vergós A Malgrat de Segarra
DESCANSA Anglesola DESCANSA Anglesola
5ª Jornada 30-31 Octubre 16ª Jornada 5-6 Març
Vallverd d’Urgell Sant Blai (Castellnou S.) Sant Blai (Castellnou S.) Vallverd d’Urgell
Bellavista (Miralcamp) S. Sebastià Castellserà S. Sebastià Castellserà Bellavista (Miralcamp)
Os de Balaguer La Fuliola i Boldú La Fuliola i Boldú Os de Balaguer
Los del Huerto (Cervera) Malgrat de Segarra Malgrat de Segarra Los del Huerto (Cervera)
Taller C. Farré
Tàrrega
Anglesola Anglesola Taller C. Farré Tàrrega
DESCANSA Vergós A DESCANSA Vergós A
6ª Jornada 6-7 Novembre 17ª Jornada 12-13 Març
Sant Blai (Castellnou S.) Taller C. Farré Tàrrega Taller C. Farré Tàrrega Sant Blai (Castellnou S.)
S. Sebastià Castellserà Vallverd d’Urgell Vallverd d’Urgell S. Sebastià Castellserà
La Fuliola i Boldú Bellavista (Miralcamp) Bellavista (Miralcamp) La Fuliola i Boldú
Malgrat de Segarra Os de Balaguer Os de Balaguer Malgrat de Segarra
Anglesola Vergós A Vergós A Anglesola
DESCANSA Los del Huerto (Cervera) DESCANSA Los del Huerto (Cervera)
7ª Jornada 13-14 Novembre 18ª Jornada 19-20 Març
Sant Blai (Castellnou S.) S. Sebastià Castellserà S. Sebastià Castellserà Sant Blai (Castellnou S.)
Vallverd d’Urgell La Fuliola i Boldú La Fuliola i Boldú Vallverd d’Urgell
Bellavista (Miralcamp) Malgrat de Segarra Malgrat de Segarra Bellavista (Miralcamp)
Los del Huerto (Cervera) Anglesola Anglesola Los del Huerto (Cervera)
Taller C. Farré
Tàrrega
Vergós A Vergós A Taller C. Farré Tàrrega
DESCANSA Os de Balaguer DESCANSA Os de Balaguer
8ª Jornada 20-21 Novembre 19ª Jornada 26-27 Març
S. Sebastià Castellserà Taller C. Farré Tàrrega Taller C. Farré Tàrrega S. Sebastià Castellserà
La Fuliola i Boldú Sant Blai (Castellnou S.) Sant Blai (Castellnou S.) La Fuliola i Boldú
Malgrat de Segarra Vallverd d’Urgell Vallverd d’Urgell Malgrat de Segarra
Anglesola Os de Balaguer Os de Balaguer Anglesola
Vergós A Los del Huerto (Cervera) Los del Huerto (Cervera) Vergós A
DESCANSA Bellavista (Miralcamp) DESCANSA Bellavista (Miralcamp)
9ª Jornada 27-28 Novembre 20ª Jornada 2-3 Abril
S. Sebastià Castellserà La Fuliola i Boldú La Fuliola i Boldú S. Sebastià Castellserà
Sant Blai (Castellnou S.) Malgrat de Segarra Malgrat de Segarra Sant Blai (Castellnou S.)
Bellavista (Miralcamp) Anglesola Anglesola Bellavista (Miralcamp)
Os de Balaguer Vergós A Vergós A Os de Balaguer
Taller C. Farré
Tàrrega
Los del Huerto (Cervera) Los del Huerto (Cervera) Taller C. Farré Tàrrega
DESCANSA Vallverd d’Urgell DESCANSA Vallverd d’Urgell
10ª Jornada 11-12 Desembre 21ª Jornada 9-10 Abril
La Fuliola i Boldú Taller C. Farré Tàrrega Taller C. Farré Tàrrega La Fuliola i Boldú
Malgrat de Segarra S. Sebastià Castellserà S. Sebastià Castellserà Malgrat de Segarra
Anglesola Vallverd d’Urgell Vallverd d’Urgell Anglesola
Vergós A Bellavista (Miralcamp) Bellavista (Miralcamp) Vergós A
Los del Huerto (Cervera) Os de Balaguer Os de Balaguer Los del Huerto (Cervera)
DESCANSA Sant Blai (Castellnou S.) DESCANSA Sant Blai (Castellnou S.)
11ª Jornada 18-19 Desembre 22ª Jornada 23-24 Abril
La Fuliola i Boldú Malgrat de Segarra Malgrat de Segarra La Fuliola i Boldú
Sant Blai (Castellnou S.) Anglesola Anglesola Sant Blai (Castellnou S.)
Vallverd d’Urgell Vergós A Vergós A Vallverd d’Urgell
Bellavista (Miralcamp) Los del Huerto (Cervera) Los del Huerto (Cervera) Bellavista (Miralcamp)
Taller C. Farré
Tàrrega
Os de Balaguer Os de Balaguer Taller C. Farré Tàrrega
DESCANSA S. Sebastià Castellserà DESCANSA S. Sebastià Castellserà

Associació de Bitlles Catalanes Terra Ferma de Lleida (BdeLL)